Hakkımızda

 HAKKIMIZDA 

 Öncelikle Türkiyenin En Kapsamlı Firma Rehberine Hoşgeldiniz

Reklam ve tanıtım hakkında alanında uzman olan 81ilburada.com, seo rehberi hizmeti ile sizin müşteri aramanıza gerek bırakmadan müşterilerin hizmetlerinizi bulmasını sağlar. Google arama motorunda yüksek sıralara gelmenizi sağlayan 81ilburada.com  ile müşterileriniz size daha hızlı ulaşacak.

81ilburada.com olarak sizlere ne gibi hizmetler vermekteyiz?

Bu projede diğer firma rehberi platformlarından farklı olarak bir çok özellik tahsis edilir. Bunlardan bazılarını şöyle açıklayabiliriz. Bu firma rehberi platformuna üye olan firmalara kendilerine özel bir üyelik sayfası verilir. Bu sayfada firmalar kendilerine ait olan sayfada firma resimlerini, firma hakkında bilgilerini ve firma açıklamalarını girebilecekleri gibi firmanın bulunduğu sektöre ait anahtar kelimeler girerek firmalarının üst sıralarda yer almasını sağlayabilirler.

Bunun yanı sıra bu platforma üye olan firmalar kendi ürünlerini yayınlayarak satışını yapabilirler. Ekip arkadaşına ihtiyaç duydukları zaman çok yüksek eleman ilan yayınlama bedeli ödemek yerine bu platform üzerinden paylaşım yaparak aradıkları elemanlara kısa zamanda ulaşırlar. Ayrıca bu firma rehberi platformunda firmalar kendilerine ait olan emlak ve araçların satışı ve kiralamasını rahatlıkla yapabilirler.

Firmamız kurulduğu günden bu güne internet hizmetleri sektöründe faaliyet göstermiş ve bu zaman aralığında kazanmış olduğu tecrübeler doğrultusunda ve yapmış olduğu analizler sonucunda küçük büyük fark etmeksizin bütün işletmelerin ihtiyacı olan bir  firma rehberi projesini hayata geçirmiştir. En büyük gayelerimizden birisi ise 81ilburada.com platformuna üye olan işletmelerin internet ortamında ihtiyaç duydukları bütün tanıtım hizmetini firmalara sunabilmektir. Ülkemizde bulunan firma rehberi sitelerinde farkettiğimiz eksiklerden kendimize pay çıkararak sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda 81 il burada sloganımız ile sizlere Türkiyenin en iyi profesyonel firma rehberini sunuyoruz.

81ilburada.com olarak faaliyet göstermeye ve sizlere rehber firma sitesi olarak kendimizi hayatın dinamiklerine karşı geliştirerek hizmet vermeye devam ediyorız. Asıl gayemiz 81ilburada.com sitesine firma olarak kayıt olan ve eklenen firmaları ziyaretçilerin kolay şekilde aradığında bulmasını sağlamak, firma hakkında detaylı bilgiler sunarak bilgilendirilmesini yapmaktır. Firma Kayıt Rehber sitemiz sizlere yön vermek amacıyla kurulmuştur. 

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz.

Gsm:05458483130

E-posta:info@81ilburada.com

 

SEKTÖRLER
Sayfa 0.2575 saniyede oluşturuldu.